معرفی سرویس طراحی سایت

قدرت ذهن، معجزۀ علم و اراده

هنگامی که در مراکز تجاری قدم می زنید ، فروشگاه های مختلف محصولات خود در ویترین هایی قرار داده اند که برای طراحی آن هزینه های زیادی پرداخت کرده اند تا نظر شما را به خود جلب کنند. امروزه وب سایت ویترین کسب و کار شماست. هر چقدر سایت شما طراحی بهتری داشته باشد. نظر افراد بیشتری را به شما جلب میکند.طراحی وب سایت شاخه ای از هنر شناخته می شود که با برنامه نویسی ترکیب میشود. اگر طراحان و برنامه نویسان خوبی برای این کار انتخاب شوند می توان آثار بی نظیری را خلق کرد. طراحی این ویترین مجازی در مستر مدیا توسط بهترین طراحان گرافیک و با تجربه ترین مهندسان برنامه نویس انجام میشود. مشتریان ما و نمونه کار های ما در شکل های متفاوت و امکانات مختلف تاکیدی بر توانایی تیم طراحی سایت ماست.

تضمین بهترین قیمت

در مستر مدیا هزینه طراحی نسبت به پروژه ای که تحویل می گیرید بسیار پایین تر خواهد بود و ما این را تضمین خواهیم کرد.

برای اطلاع از شرایط قیمت با این شماره تماس بگیرید:

021-5597296

 

هارمونی

یکی از ویژگی های بسیار مهم داشتن هارمونی در طراحی است. این کار در مستر مدیا با بروزترین و بهترین شگرد های زیبایی شناختی که با بازاریابی دیجیتال برای جذب مشتریان بیشتر میشود ، ترکیب شده است.

 

نمونه کارهای ما

سایت تخفیف گروهی لیمو آف
سایت تخفیف گروهی لیمو آف
پاریزفن
پاریزفن
وب سایت طراحی غرفه های نمایشگاهی
وب سایت طراحی غرفه های نمایشگاهی "کیوسک"
سید محمود موسوی - وکیل پایه یک دادگستری
سید محمود موسوی - وکیل پایه یک دادگستری

سایت تخفیف گروهی لیموآف طراحی کاملا اختصاصی و امکانات توسعه داده شده : - ماژول اسلایدر تخفیفها - ماژول نمایش تخفیف ها بر اساس محل ، تعداد بازدید ، قیمت ، دسته بندی - پلاگین پرداخت زرین پال

 

نظر مشتری

با تشکر فراوان بابت تحویل سریع سایت ( 14 روز )

ما واقعا واقعا با سطح خدماتی که تیم مسترمدیا ارائه میده تحت تأثیر قرار گرفتیم. برای ما که تازه میخواستیم کسب و کار نوپا مون رو شروع کنیم و هیچ آشنایی با مفاهیم وب نداشتیم آشنای با این تیم واقعا نعمت بزرگی بود.

قطعا با توجه به قابلیت ها و تحویل سریع پروژه ، کار با این تیم رو به دیگران توصیه می کنیم.

مشاهده نسخه آنلاین سایت

طراحی این سایت با جدیت و حساسیت جناب آقای موسوی لذت خاصی داشت. حتی برای انتخاب پرچم انتخااب زبان نیز این حساسیت به خوبی هویدا بود. همچنین ایشون اصرار زیادی بر سیستم دانلود کاتالوگ داشت که باعث شد تصمیم به طراحی یک مازول اختصاصی برای سایت ایشون بگیریم. ماژولی که علاوه بر سادگی قابلیت سفارشی سازی خوبی دارد.

 

 

ویژگی های و قابلیت های سایت

 

استقاده از بوت استراپ طراحی کاملا واکنشگرا

امکان ویراش راحت لوگو بدون نیاز به کد نویسی

 

 

 نظر مشتری

سید فرشاد - موسوی موسسه پاریزفن

سایت شرکت هک و اطلاعات ورود به بخش کاربری تغییر داده شده بود و نمی شد وارد قسمت مدیریت سایت شد. تیم مسترمدیا زحمت کشیدند و مشکل رمز عبور حل شد ولی از اونجا که هنوز کدهای مخرب هکر در سایت وجود داشت ، هکر فایل های index قسمت مدیریت سایت را پاک کرد تا قادر به تغییر مطالب سایت نباشیم. بنابراین تصمیم گرفته شد سایت از ابتدا و با ظاهر جدید طراحی بشه. در مدت طراحی همکاری خوب و نزدیکی داشتیم و مسترمدیا یه سایت خوب با امکانات مورد نیاز برامون طراحی کرد. همچنین به عنوان هدیه تولد دختر عزیزم ، سایت رو چند زبانه کردند.

 

مشاهده نسخه آنلاین سایت

 یک سایت مینیمال برای نمایش نمونه کارهای طراحی شده برای غرفه های نمایشگاهی.این سایت از طراحی مینیمال یا همون ساده گرایی بهره میبرد. این سایت در میان نمونه کار های ما اولین سایتی است که منو ندارد. همینطور از اسلایدری عمودی برای نمایش نمونه کار های بهره میبرد که با حرکت موس به بالا یا پایین به حرکت در می آید. طراحی این اسلایدر اختصاصی توسط یکی از بهترین مهندس های تیم ما انجام شد تا با طراحی سایت یکسان باشد و نقصی در طراحی نباشد.

 

 

ویژگی های و قابلیت های سایت

 
استفاده از بوت استراپ طراحی مینیمال  اسلایدر عمودی

 

مشاهده نسخه آنلاین کیوسک

آموزش رایگان و پشتیبانی

بعد از تحویل پروژه به شما برای مدیریت سایت خود توسط ما آموزش رایگان می بینید. شما میتوانید این آموزش ها رو در محل کارتون ویا در محل کارمون توسط همکاران ما بگذرونید.

پشتیبانی

شما تا یک سال از پشتیبانی رایگان در زمینه های امنیتی ، کمک و رفع اشکال سایت برخوردار خواهید بود. این پشتیبانی شامل تمام سایت ها مانند فروشگاهی ،شرکتی و... خواهد بود.

سایر خدمات

علاوه بر خدمات طراحی سایت ، آموزش و... شما میتوانید از سایر خدمات ما در زمینه سایت نیز بهره مند شوید. برای مثال خدمات سئو برای سایت های از پیش طراحی شده ، طراحی ماژول اختصاصی و ... بهره مند شوید.

ساخت بازی توی خون ماست

بازی های مسترمدیا مجسمه هایی هستند که میکل آنژهای ما آنها را از دل سختی بیرون کشیده اند. داستان نویسی ، طراحی شخصیت ، روانشانسی و... همگی توسط بهترین ها ساخته و پرداخته می شوند.